אודות Rhenium-Medical

רניום מדיקל נוסדה ב 2016 במיזוג בין חברת רניום לחטיבת הדיאגנוסטיקה מחברת טבע מדיקל.
רניום מדיקל הינה אחת מחברות הדיאגנוסטיקה המובילות בישראל.

בין לקוחותינו נמנים בתי חולים, קופות חולים, מעבדות פרטיות, אוניברסיטאות, מכוני מחקר וחברות פרטיות בפריסה ארצית מצפון עד דרום.

רניום מדיקל משווקת מכשור מתקדם מיצרנים מובילים ברחבי העולם במגוון תחומי דיאגנוסטיקה: אוטומציה, המטולוגיה, שתנים, כימיה, אימונולוגיה, אלקטרופורזה, בקרת איכות, פתולוגיה ו – Point of care.

ברניום מדיקל צוות מיומן ומקצועי הנותן תמיכה טכנית ואפליקטיבית 24/7, תוך מתן דגש על שירות איכותי ומקצועי. כל מהנדסי השירות ותומכי האפליקציה מקבלים הכשרה על ידי היצרנים בחו"ל.

השירותים הלוגיסטיים של רניום מדיקל ניתנים הן על ידי רניום והן על ידי חברת סלא.

מי אנחנו
שירות טכני

מחלקת השירות הטכני ברניום מדיקל פועלת במשך כל שעות היממה, עם תמיכה טכנית של 24/7. במהלך שעות העבודה 08:00-17:00 קריאות השירות מהלקוחות מתקבלות באמצעות מתאמות השירות הנמצאות במשרדנו במודיעין. לאחר שעות העבודה ובסופי שבוע, מהנדסי השירות זמינים בטלפון כוננים בכל שעות הערב והלילה כולל שבתות וחגים.

ברניום מדיקל 12 מהנדסי שירות, מיומנים ומקצועיים שעברו הכשרות על ידי היצרנים בתחומים הבאים: המטולוגיה, שתנים, כימיה, אימונולוגיה, אוטומציה, אלקטרופורזה ופתולוגיה.

מחלקת השירות הטכני עובדת בשיתוף פעולה מלא עם מנהלי התחומים וצוותי האפליקציות. מהנדסי השירות מחולקים לצוותים על פי מומחיותם ובראש כל צוות עומד ראש צוות טכני.

אפליקציה

צוות האפליקציה ברניום מדיקל עתיר ניסיון, עבר הכשרות אצל היצרנים על מנת לתת לקוחות מענה מותאם אישית ומדויק. הצוות זמין במשך כל שעות היום וקשוב לצרכי הלקוחות על מנת לתת שירות איכותי ומקצועי בכל התחומים. 

לוגיסטיקה
שירותי הלוגיסטיקה של רניום מדיקל ניתנים הן על ידי חברת סלא והן על ידי חברת רניום וכך אנו נותנים ללקוחותינו את השירות המיטבי בכל מקום בארץ לכל סוגי המשלוחים (מבוקרי טמפרטורה, משלוחים מיוחדים, משלוחים לציוד כבד ועוד).
רכש ויבוא
מחלקת הרכש והיבוא של חברת רניום מונה עובדים מיומנים עם ידע נרחב בתחום היבוא ודרישות הבירוקרטיות הנדרשות לשחרור מהיר ויעיל של משלוחים האוויריים וימיים.
שירות ותמיכה

רניום מדיקל הוקמה בספטמבר 2016, אחת מחברות האבחון המובילות בישראל.

לרניום מדיקל מגוון רחב של מכשירי אבחון וריגנטים מיצרנים מובילים ברחבי העולם. עם זאת, אנו מחפשים בעקביות טכנולוגיות חדשות ותחומי התמחות חדשים. לחברת רניום מדיקל צוות טכני ויישומי שירות מצטיינים המסור, יעיל, מקצועי וזמין לכל הלקוחות.